מה זה בעצם קולר פיטנס?

מה זה בעצם color fitness?

.קולר פיטנס היינו סטודיו המתמחה באימון נשים
.בשלל מטרות שנות: חיטוב, מיצוק, כוח, כושר לב ריאה
"המנטרה של המקום "כל מתאמן בצבע"
הכוונה שלכל מתאמן יש את השיטת אימון אשר מתאימה לו.
לא פעם המתאמנות אשר הגיעו להתנסות באימונים אצלנו חזרו ואמרו:
לא חשבתי שאני אהנה מספורט, עברתי אינסוף מאמנים וסטודיואים וכל פעם הרגשתי נטל ועכשיו: לראשונה הצלחתי ללבוש ג'ינס שלא חשבתי שאי פעם הוא יעלה עליי שוב!"
.ובדיוק למטרות אלה של הרגשת בטחון עצמי וכוח ביום יום "משה קפלון" פתח את הסטודיו
משה קפלון הינו מאמן כושר מוסמך מטעם וינגייט בעל עשרות תוצאות בשטח עם לקוחות מרוצים וכששואלים אותו למה אתה עושה את זה? הוא עונה:" כל יום אני קם בתחושת שליחות בבוקר ואומר במראה " הלוואי והיום אני אעזור לכמה שיותר להפוך לגרסא הכי טובה"

מועניית לקרוא עוד על הצוות?

להגיב

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קולר פיטנס היינו סטודיו המתמחה באימון נשים. בשלל מטרות שנות: חיטוב, מיצוק, כוח, כושר לב ריאה. המנטרה של המקום '' כל מתאמן בצבע'' הכוונה שלכל מתאמן יש את השיטת אימון אשר מתאימה לו. לא פעם המתאמנות אשר הגיעו להתנסות באימונים אצלנו חזרו ואמרו: '' לא חשבתי שאני אהנה מספורט, עברתי אינסוף מאמנים וסטודיואים וכל פעם הרגשתי נטל ועכשיו: לראשונה הצלחתי ללבוש ג'ינס שלא חשבתי שאי פעם הוא יעלה עליי שוב!'' ובדיוק למטרות אלה של הרגשת בטחון עצמי וכוח ביום יום ''משה קפלון'' פתח את הסטודיו. משה קפלון הינו מאמן כושר מוסמך מטעם וינגייט בעל עשרות תוצאות בשטח עם לקוחות מרוצים וכששואלים אותו למה אתה עושה את זה? הוא עונה:'' כל יום אני קם בתחושת שליחות בבוקר ואומר במראה '' הלוואי והיום אני אעזור לכמה שיותר להפוך לגרסא הכי טובה''.